{module_contentholder, name="_U1518"}
{module_contentholder, name="_U8208"}
{module_contentholder, name="_U13023"}
{module_contentholder, name="_U1516"}
{module_contentholder, name="_U11239"}
{module_contentholder, name="_U10719"}
{module_contentholder, name="_U1771"}
{module_contentholder, name="_U1517"}
{module_contentholder, name="_U12251"}
MASÁŽE PRAGUE
{module_contentholder, name="_U11204"}
{module_contentholder, name="_U12245"}

MASÁŽE PRAGUE - MASÉRSKÉ KURZY

Masérské kurzy REIKI

Reiki je spirituální léčebná metoda, pocházející pravděpodobně z Japonska. Za zakladatele reiki se považuje japonský mnich Mikao Usui (1865-1926). Existuje několik verzí o tom, jak reiki vzniklo i o tom, kdo byl Mikao Usui.

Samotný výraz reiki se skládá ze dvou slov.

Rei - životodárný, vesmírný, všezasahující

Ki - energie, síla

Je to tedy energie, která se nachází všude kolem nás. Díky ní se můžeme lépe vyrovnat s fyzickými, ale i psychickými problémy.

Při samotné terapii reiki praktikující směřuje energii do těla pacienta, aby tak mohl podpořit hojení a opět nastolit rovnováhu. Věří se, že každý z nás má schopnost se uzdravit a tento systém nám v tom pomáhá. Samotná procedura může probíhat jak samostatně ( pouze přikládáme ruce na tělo ) nebo v kombinaci s masáží. Doporučujeme hodinovou terapii a delší, pokud si vyberete variantu s masáží, pak je lépe zvolit jemnější masáž.

 

 

Masérské kurzy - Tantra masáže

Přemýšleli jste někdy o tantrické masáži? Rádi byste uměli masírovat téměř jako profesionálové? Nebo chcete tuto masáž zažít od někoho, kdo je vám blízký? Třeba od přítelkyně? Představte si, že budete ovládat partnerskou masáž, kterou můžete poskytnout kdykoli a komukoli bez nutnosti návštěvy salonu. Neuvěřitelným způsobem ovlivní a zkvalitní váš partnerský život.

 

Náš kurz můžete absolvovat v libovolném termínu, kurz trvá cca 3 – 4 hodiny a záleží jen na vás, jestli si přivedete někoho blízkého jako figuranta nebo přijdete sám(a)

 

Naučíte se základy masáže, kdy můžete masírovat a kdy naopak vůbec. Jaké jsou částečné kontraindikace, jaké oleje zvolit, co by nemělo chybět pro navození příjemné atmosféry, také trochu anatomie, ale po absolvování našeho kurzu budete především schopni poskytnout takovou masáž, která vám zaručí úspěch u opačného pohlaví.

 

Naučíme Vás dotýkat se druhého jemně a s něhou, naučíme Vás správné dýchání při masáži a masážní techniky.

 

Na kurzu budete přítomni pouze vy, což je záruka toho, že se budeme věnovat jen vám a tak si odnesete mnohem více zkušeností a schopností než na kurzu, kterého se účastní více lidí najednou. Pokud budete chtít kurz o více lidech i to jde, záleží na vás.

 

Během tohoto kurzu se dozvíte i to, jak fungují ženy a muži a samozřejmě bude i prostor pro vaše otázky a postřehy.

Pokud budete mít jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat.

 

{module_contentholder, name="_U1966"}