{module_contentholder, name="_U1518"}
{module_contentholder, name="_U8208"}
{module_contentholder, name="_U13023"}
{module_contentholder, name="_U1516"}
{module_contentholder, name="_U11239"}
{module_contentholder, name="_U10719"}
{module_contentholder, name="_U1771"}
{module_contentholder, name="_U1517"}
{module_contentholder, name="_U12251"}
MASÁŽE PRAGUE
{module_contentholder, name="_U11204"}
{module_contentholder, name="_U12245"}

MASÁŽE PRAHA - O NÁS

Vítáme vás v našem malém ale milém studiu.

 

Pokud se necháváte rádi rozmazlovat, milujete masáže, ale nevíte, kterou vybrat, máme pro vás pod jednou střechou až 20 druhů masáží!

 

Můžete začít klasickou relaxační masáží, pro dámy tu máme oblíbenou čokoládovou nebo andělskou masáž.

 

Pány jistě očaruje božská tantra, ale i Thajská masáž lomi-lomi, která je sice jemná, současně však velice účinná. Havajská masáž vám napraví všechny kosti v těle.

 

Pro fajnšmekry tu máme „Šamanovo srdce“, naší novinku. Ta je pro ty, kteří se chtějí nejen plně oddat masáži, ale touží také poznat sami sebe a láká je tajemno.

 

Jestliže se vydáváte duchovním směrem, jistě vás zaujmou kurzy reiki, výklad karet zkombinovaný s astrologickým výkladem nebo intuitivní písmo.

 

Máte připravené i kurzy partnerské masáže. Znalosti, které získáte, můžete využít v masírování svých blízkých, přátel a rodiny.

 

Ať už vás osloví cokoliv, budeme se snažit vám vyjít vstříc.

Náš tým je profesionální, zkušenosti jsme sbírali po několik let ať už v soukromé praxi, tak ve vyhlášených hotelích a wellness centrech v Praze.

 

Takže, těšíme se na vás v našem studiu na Vinohradech

 

 

 

 

 

Masáže Praha 2, Vinohrady - nabídka masáží  a služeb

Klasická rekondiční masáž, Relaxační klasická masáž, Sportovní masáž, Hloubková masáž, Tantra masáž, Masáž měšci, Andělská masáž pro ženy, Masáž lávovými kameny, Čokoládová masáž, Medová detoxikační masáž, Havajská masáž, Indická antistresová masáž hlavy, Bambusová masáž,Thajská masáž, Ájurvédská masáž, Reflexní terapie, Reflexní masáž nohou, Masáž šamanovo srdce, Reiki masáž, Masáž  Breussovou metodou. Dále pořádáme masérské kurzy - REIKI  a  TANTRA. Výklad karet Tarotové a Andělské karty. Intuitivní písmo.  Masérky a maséři z našeho Studia Masáže Prague jsou školení a zkušení profesionálové s  dlouholetou praxí získanou  ve významných pražských wellness centrech, hotelích a soukromé praxe.

{module_contentholder, name="_U1966"}